Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Kabiny prysznicowe

Kolory

Biały
Biały
Biały EW
Biały EW
Manhatan
Manhatan
Pergamon
Pergamon
Bahama beżowy
Bahama beżowy
Graphit matowy
Graphit matowy
Srebrny błyszczący
Srebrny błyszczący
Srebrny matowy
Srebrny matowy
Chrom
Chrom
 

 

Wzory szyb stosowanych w kabinach

Szkło hartowane
Sitodruk W2
Szkło hartowane
Sitodruk W4
Szkło hartowane
Sitodruk W5
Szkło hartowane
Sitodruk W10
Szkło hartowane
Sitodruk W11
Szkło hartowane
Sitodruk W12
Szkło hartowane
Sitodruk W14
Szkło hartowane
Sitodruk W15
Szkło hartowane
Sitodruk W16
Szkło hartowane
Sitodruk W18
Szkło hartowane
Transparentna W0
Szkło hartowane
Satynowa SA
Szkło hartowane
Grey GY
Szkło hartowane
Cora CR
Szkło hartowane
Cincila CC
Szkło hartowane
Master carre MC
Szkło hartowane
Satyna SN
Szkło hartowane
Graphit GR
Szyba polistyrenowa
wzór Pearl P
 

Do czego służy zakres regulacji?

Zakres regulacji w kabinach zaprojektowano tak, by dawał możliwość niwelacji krzywizny ścian. Dodatkowo wspomaga on optymalne wyregulowanie kabiny w obszarze domykania drzwi, spasowania uszczelek czy ustawienia względem brodzika. Zakresu regulacji nie należy traktować jako bezwzględnej możliwości pokrycia przestrzeni w całym podanym przedziale wartości wymiaru. W przypadku konieczności znacznej regulacji kabiny w zakresie wymiarów B i C należy wybierać konstrukcje wyposażone w specjalny profil regulacyjny (np. KNN-2-d-80-100, KNII/EKOPLUS-80-90, DTr-c-90-100 lub DTr/ASPII z profilem regulacyjnym).

Przykład:

Dla prawidłowego posadowienia kabiny zaleca się przyjąć wymiar montażowy w połowie regulacji kabiny, tzn, : przy zakresie regulacji kabiny Bmin-max=Cmin-max = 780-796 mm wymiar montażowy do końca ceownika przykręcanego do ściany przyjąć 788 mm. Daje to możliwość niwelacji krzywizny ściany w zakresie połowy zakresu regulacji (np. dla zakresu 780-796 bedzie to ±8 mm )

 

Modyfikacja powierzchni szkła

Glass protect to innowacyjny system modyfikujący chemiczno-fizyczne właściwości powierzchni szkła, wpływający na obniżenie wartości jego energii. W rezultacie krople wody spływają natychmiast z powierzchni szkła, pozostawiając  minimalną ilość osadu.


  1. System modyfikacji powierzchni szkła został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplat.   W trosce o najwyższą jakość programu, powierzchnia szkła poddawana jest kontroli oraz badaniom przy pomocy nowoczesnej aparatury marki KRUSS.
  2. System Glass protect znacząco wpływa na utrzymanie w czystości powierzchni szkła.
  3. System Glass protect umożliwia redukcję wydatków na środki czyszczące dzięki zmodyfikowanej powierzchni szkła - woda spływa szybciej i łatwiej.
  4. System Glass protect sprzyja ekologii - do konserwacji kabiny wystarczą delikatne środki czystości.
KrussCzyszczenieOszczędności

Jak utrzymać w czystości?

Właściwa pielęgnacji wyrobów odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu pełnej użyteczności produktu i zachowaniu jego pierwotnego wyglądu przez długie lata.

Kabiny - zalecamy czyścić używając wody, miękkiej ściereczki lub gąbki oraz łagodnych, płynnych środków myjących.

Szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji produktów zawierają instrukcje montażu i użytkowania załączane do każdego produktu.

Samodzielny montaż:

Montaż kabiny prysznicowej rozpoczynamy od ustalenia odległości listew przyściennych od zewnętrznej krawędzi brodzika. W zależności od typu kabiny, odległości te mogą się różnić. Następnie zaznaczamy miejsca mocowania listew do ściany. W tym celu korzystamy z poziomicy, aby ustawić listwy w pionie. Następnie wiercimy otwory pod kołki rozporowe.

Listwy przyścienne mocujemy za pomocą kołków montażowych. Pozostałe elementy kabiny montujemy na posadzce. Profil górny i dolny łączymy ze ściankami stałymi.

Ścianki stałe połączone z profilami górnym i dolnym stawiamy na brodziku i łączymy z listwami przyściennymi. Podczas łączenia kabiny z listwami za pomocą łączników, ustawiamy kabinę w pionie. Listwy przyścienne posiadają regulację, która pozwala na zniwelowanie ewentualnych odchyleń ściany od pionu.

Kolejnym krokiem przy montażu kabiny jest zamocowanie systemów jezdnych na drzwiach i umieszczenie drzwi w kabinie.

Tak przygotowaną kabinę należy jeszcze zabezpieczyć przed przeciekaniem wody. W tym celu konieczny jest montaż uszczelek na zewnętrznych krawędziach drzwi, oraz uszczelek z listwą magnetyczną na krawędziach wewnętrznych. Uchwyty mocujemy od wewnętrznej i zewnętrznej strony w otworach montażowych.

Aby uniknąć nadmiernego zużywania systemów jezdnych, na środku i na końcach profili musimy zamocować ograniczniki. Pamiętać należy, aby ograniczniki zamocować w górnym i w dolnym profilu.

Ostatnim elementem montażu jest ostateczne uszczelnienie kabiny. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest użycie silikonu w kolorze kabiny i brodzika lub transparentnego. Kabinę silikonujemy  od zewnętrznej strony.Z powodu stosowania różnych rodzajów materiałów (kabiny - aluminium malowane proszkowo, brodziki, wanny - akryl) uzyskanie 100% zgodności kolorystycznej powierzchni wszystkich wyrobów nie jest możliwe. Dopuszcza się zatem niewielkie różnice odcieni między kabinami a wyrobami z akrylu. Z uwagi na ograniczenia wyświetlania kolorów na monitorach prezentowane na stronie kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw produktów, prosimy zatem o sprawdzenie kolorystyki z wzornikami kolorów profili aluminiowych oraz akrylu dostępnych u naszych partnerów handlowych.

W związku z faktem realizowania przez firmę SANPLAST aktywnej polityki ciągłego udoskonalania wytwarzanych produktów, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie charakterystyki technicznej, kolorystyki oraz cen wyrobów i elementów opisywanych na stronach, względnie do ich usunięcia z oferty, w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia oraz bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta.

Producent nie odpowiada za ewentualne błędy na stronach WWW.

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się