Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Kabiny prysznicowe

Kolory

Biały
Biały
Biały EW
Biały EW
Manhatan
Manhatan
Pergamon
Pergamon
Bahama beżowy
Bahama beżowy
Graphit matowy
Graphit matowy
Srebrny błyszczący
Srebrny błyszczący
Srebrny matowy
Srebrny matowy
Chrom
Chrom
 

 

Wzory szyb stosowanych w kabinach

Szkło hartowane
Sitodruk W2
Szkło hartowane
Sitodruk W4
Szkło hartowane
Sitodruk W5
Szkło hartowane
Sitodruk W10
Szkło hartowane
Sitodruk W11
Szkło hartowane
Sitodruk W12
Szkło hartowane
Sitodruk W14
Szkło hartowane
Sitodruk W15
Szkło hartowane
Sitodruk W16
Szkło hartowane
Sitodruk W18
Szkło hartowane
Transparentna W0
Szkło hartowane
Satynowa SA
Szkło hartowane
Grey GY
Szkło hartowane
Cora CR
Szkło hartowane
Cincila CC
Szkło hartowane
Master carre MC
Szkło hartowane
Satyna SN
Szkło hartowane
Graphit GR
Szyba polistyrenowa
wzór Pearl P
 

Do czego służy zakres regulacji?

Zakres regulacji w kabinach zaprojektowano tak, by dawał możliwość niwelacji krzywizny ścian. Dodatkowo wspomaga on optymalne wyregulowanie kabiny w obszarze domykania drzwi, spasowania uszczelek czy ustawienia względem brodzika. Zakresu regulacji nie należy traktować jako bezwzględnej możliwości pokrycia przestrzeni w całym podanym przedziale wartości wymiaru. W przypadku konieczności znacznej regulacji kabiny w zakresie wymiarów B i C należy wybierać konstrukcje wyposażone w specjalny profil regulacyjny (np. KNN-2-d-80-100, KNII/EKOPLUS-80-90, DTr-c-90-100 lub DTr/ASPII z profilem regulacyjnym).

Przykład:

Dla prawidłowego posadowienia kabiny zaleca się przyjąć wymiar montażowy w połowie regulacji kabiny, tzn, : przy zakresie regulacji kabiny Bmin-max=Cmin-max = 780-796 mm wymiar montażowy do końca ceownika przykręcanego do ściany przyjąć 788 mm. Daje to możliwość niwelacji krzywizny ściany w zakresie połowy zakresu regulacji (np. dla zakresu 780-796 bedzie to ±8 mm )

 

Modyfikacja powierzchni szkła

Glass protect to innowacyjny system modyfikujący chemiczno-fizyczne właściwości powierzchni szkła, wpływający na obniżenie wartości jego energii. W rezultacie krople wody spływają natychmiast z powierzchni szkła, pozostawiając  minimalną ilość osadu.


  1. System modyfikacji powierzchni szkła został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplat.   W trosce o najwyższą jakość programu, powierzchnia szkła poddawana jest kontroli oraz badaniom przy pomocy nowoczesnej aparatury marki KRUSS.
  2. System Glass protect znacząco wpływa na utrzymanie w czystości powierzchni szkła.
  3. System Glass protect umożliwia redukcję wydatków na środki czyszczące dzięki zmodyfikowanej powierzchni szkła - woda spływa szybciej i łatwiej.
  4. System Glass protect sprzyja ekologii - do konserwacji kabiny wystarczą delikatne środki czystości.
KrussCzyszczenieOszczędności

Jak utrzymać w czystości?

Właściwa pielęgnacji wyrobów odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu pełnej użyteczności produktu i zachowaniu jego pierwotnego wyglądu przez długie lata.

Kabiny - zalecamy czyścić używając wody, miękkiej ściereczki lub gąbki oraz łagodnych, płynnych środków myjących.

Szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji produktów zawierają instrukcje montażu i użytkowania załączane do każdego produktu.

Samodzielny montaż:

Montaż kabiny prysznicowej jest niemal nieodzowną czynnością podczas remontu większości łazienek. Jego samodzielne wykonanie wcale nie jest skomplikowane ani nie wymaga fachowych umiejętności. Jak zamontować brodzik i kabinę w kilku krokach?

Montaż kabiny prysznicowej najłatwiej jest przeprowadzić w dwie osoby, można jednak również podjąć się go całkiem samodzielnie. Wykonanie prostych kroków zgodnie z instrukcją, przy zachowaniu precyzji, zagwarantuje uzyskanie optymalnego efektu końcowego.

Pracę rozpoczynamy od określenia lokalizacji listew przyściennych. W zależności od typu kabiny odległość listew od zewnętrznej ściany brodzika może być różna. Należy zaznaczyć miejsca ich mocowania na ścianach w poziomie, korzystając z poziomicy. Następny krok to wywiercenie w ścianach otworów pod kołki rozporowe, którymi mocować będziemy listwy.

Listwy montujemy za pomocą kołków montażowych, a pozostałe elementy kabiny na posadzce.

Następnie łączymy profil górny i dolny ze ściankami stałymi i stawiamy je na brodziku. Łączymy je z listwami przyściennymi. Podczas łączenia kabiny z listwami za pomocą łączników kabinę ustawiamy pionowo. Dzięki regulacji w listwach przyściennych możemy niwelować odchylenia ściany od pionu.

Teraz należy dokonać montażu systemów jezdnych na drzwiach, a następnie umieścić drzwi w kabinie.

Uszczelnianie kabiny

Ostatnim krokiem jest uszczelnienie kabiny prysznicowej, by woda podczas kąpieli nie przeciekała na zewnątrz. W tym celu montujemy uszczelki na zewnętrznych krawędziach drzwi oraz umieszczamy uszczelki z listwą magnetyczną na krawędziach wewnętrznych. Mocujemy uchwyty od wewnętrznej i zewnętrznej strony w otworach montażowych.

Montujemy ograniczniki w górnym i dolnym profilu.

Na sam koniec silikonujemy kabinę od zewnętrznej strony, używając silikonu w odpowiednim kolorze lub transparentnego.

Na tym etapie montaż kabiny prysznicowej jest zakończony. Dobrej jakości wyroby, umiejętnie zamontowane, będą służyły przez wiele lat. Dobrze zamontowane drzwiczki babiny powinny poruszać się w profilach bez przeskakiwania i bez zbytniego oporu, by nie doszło do uszkodzenia kabiny oraz aby codzienne korzystanie z niej było komfortowe i przyjemne.Z powodu stosowania różnych rodzajów materiałów (kabiny - aluminium malowane proszkowo, brodziki, wanny - akryl) uzyskanie 100% zgodności kolorystycznej powierzchni wszystkich wyrobów nie jest możliwe. Dopuszcza się zatem niewielkie różnice odcieni między kabinami a wyrobami z akrylu. Z uwagi na ograniczenia wyświetlania kolorów na monitorach prezentowane na stronie kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw produktów, prosimy zatem o sprawdzenie kolorystyki z wzornikami kolorów profili aluminiowych oraz akrylu dostępnych u naszych partnerów handlowych.

W związku z faktem realizowania przez firmę SANPLAST aktywnej polityki ciągłego udoskonalania wytwarzanych produktów, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie charakterystyki technicznej, kolorystyki oraz cen wyrobów i elementów opisywanych na stronach, względnie do ich usunięcia z oferty, w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia oraz bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta.

Producent nie odpowiada za ewentualne błędy na stronach WWW.

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się