Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Panele prysznicowe

Kolory paneli prysznicowych Space Line

Srebrny
Srebrny
Biały EW
Biały EW
Czarny
Czarny
Beżowy
Beżowy
Kamiennoszary
Kamiennoszary
Kremowy
Kremowy
Brązowy
Brązowy
Jasnoszary
Jasnoszary
 
 

Zalety paneli prysznicowych

Panele prysznicowe są coraz bardziej popularne ze względu na wygodę i komfort. Nadają się zarówno do małych lub niewymiarowych łazienek, jak i przestronnych salonów kąpielowych. Panel prysznicowy to nowoczesny, kompaktowy sprzęt przewyższający klasyczne baterie. Zawiera w sobie wiele elementów, które masują ciało, odprężając nas podczas kąpieli. Panele prysznicowe występują w różnych formach oraz posiadają różne elementy wyposażenia. Ze względu na to wybór odpowiedniego dla nas panelu powinien być uzależniony od naszych potrzeb i oczekiwań. Standardowym wyposażeniem w panelach prysznicowych stają się dysze do hydromasażu.

Wymagania techniczne do montażu paneli prysznicowych

Panele prysznicowy w zależności od wybranej serii mogą być montowane w narożnikach lub na ścianie. Poprawność działania panelu w dużej mierze zależy od jakości wody, tj. jej twardości oraz zawartości zanieczyszczeń. Instalacja wodna powinna być wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami, najlepiej przez osobę z odpowiednimi kwalifikacjami. Aby w pełni korzystać z dobrodziejstw paneli hydromasażowych wymagane zalecane jest ciśnienie wody 0,2 -0,5 MPa.Z powodu stosowania różnych rodzajów materiałów (kabiny - aluminium malowane proszkowo, brodziki, wanny - akryl) uzyskanie 100% zgodności kolorystycznej powierzchni wszystkich wyrobów nie jest możliwe. Dopuszcza się zatem niewielkie różnice odcieni między kabinami a wyrobami z akrylu. Z uwagi na ograniczenia wyświetlania kolorów na monitorach prezentowane na stronie kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw produktów, prosimy zatem o sprawdzenie kolorystyki z wzornikami kolorów profili aluminiowych oraz akrylu dostępnych u naszych partnerów handlowych.

W związku z faktem realizowania przez firmę SANPLAST aktywnej polityki ciągłego udoskonalania wytwarzanych produktów, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie charakterystyki technicznej, kolorystyki oraz cen wyrobów i elementów opisywanych na stronach, względnie do ich usunięcia z oferty, w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia oraz bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta.

Producent nie odpowiada za ewentualne błędy na stronach WWW.

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się