Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Rozwiązania nietypowe

Aranżacja łazienki to proces, w którym kwestie estetyczne często zależne są od dostępnej przestrzeni pokoju kąpielowego. Sanplast wychodzi poza te ograniczenia. Otwieramy przestrzeń na indywidualne potrzeby każdego użytkownika, nie zapominając o wysokiej jakości produktów.

Mając na uwadze różnorodność Państwa potrzeb dotyczących doboru idealnego wyposażenia sanitarnego, stworzyliśmy kabiny, które dostosują się do każdej łazienki. Program kabin na indywidualne zamówienie przewiduje rozwiązania niestandardowe w kontekście aranżacji łazienki. Jest to także doskonały sposób na twórcze wykorzystanie niesprzyjających układów przestrzennych w pomieszczeniach, by łatwo i oryginalnie urządzić pokój kąpielowy.

Wybór wysokości ścianek, dostępność kolorystyki i wypełnień szyb, możliwości tworzenia zabudowy szeregowej oraz wykonania skosów, podcięć i wycięć sprawdzić można na każdej stronie kabiny. Szeroka oferta i swoboda doboru kabiny wg indywidualnych potrzeb sprawi, że pokój kąpielowy stanie się miejscem prawdziwej kąpielowej przyjemności.

Lista serii w których dostępne są produkty na wymiar:

Wybierz model, który Ci się podoba, przejdź do strony produktu i poszukaj "Kabiny na indywidualne zamówienie!". Kliknij i dowiedz się jakie są możliwości modyfikacji kabiny.

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się