Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Wanny

Kolory

Biały
Biały
Biały EW
Biały EW
Manhatan
Manhatan
Pergamon
Pergamon
Bahama beżowy
Bahama beżowy
Graphit matowy
Graphit matowy
 
 
 
 

Akryl sanitarny

Brodziki oraz wanny SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego najwyższej jakości. Materiał posiada właściwości anytpoślizgowe, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Produkty z akrylu sanitarnego cechują się doskonale gładką powierzchnią, dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle łatwe. Akryl to tworzywo barwione w masie, przez co wszelkie rysy, które mogą wystąpić podczas użytkowania, łatwo usunąć poprzez polerowanie. Gwarantuje to nieskazitelny wygląd produktów SANPLAST przez wiele lat. Dzięki właściwościom fizycznym, akryl sanitarny znakomicie zatrzymuje ciepło. Zapewnia to optymalną temperaturę nawet podczas długich kąpieli.

Jak utrzymać w czystości?

Właściwa pielęgnacji wyrobów odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu pełnej użyteczności produktu i zachowaniu jego pierwotnego wyglądu przez długie lata.

Produkty akrylowe - zalecamy czyścić płynami do mycia akrylowych urządzeń sanitarnych i płynami do mycia naczyń kuchennych.

Informujemy, iż na rynku dostępna jest cała gama preparatów przeznaczonych do pielęgnacji kabin prysznicowych oraz wyrobów akrylowych.

Wyroby z odlewów mineralnych
– zalecamy czyścić używając delikatnych środków myjących, mimo wysokiej odporności na substancje chemiczne i plamiące.

Szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji produktów zawierają instrukcje montażu i użytkowania załączane do każdego produktu.

Samodzielny montaż:

Montaż wanny jest bardzo prosty i nieskomplikowany, poniższe zdjęcia ilustrują poszczególne etapy montażu.

Zaczynamy od umiejscowienia stelaża i przymocowania go do dna wanny.

Następnie w stelażu mocujemy nóżki i poziomujemy wannę za pomocą poziomicy.

Aby wanna idealnie przylegała do ścian, mocujemy do nich uchwyty, które utrzymają ją w narożniku. Następnie mocujemy system odpływowo-przelewowy

Kolejnym krokiem jest przygotowanie wanny do założenia obudowy. W tym celu należy wkręcić we wklejone fabrycznie gniazda uchwyty mocujące.

Do tak przygotowanej wanny zakładamy obudowę wsuwając górny rant w uchwyty mocujące, a dolną część mocując na specjalne rzepy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z łatwością dotrzemy do przestrzeni pod wanną za każdym razem, gdy będziemy mieli taką potrzebę.

Jeśli będziemy postępować zgodnie z instrukcją, montaż na pewno przebiegnie szybko i bezproblemowo, a nam pozostanie już tylko cieszyć się przyjemnością kąpieli.

SYSTEM MOCOWANIA OBUDÓW DO WANIEN

Obudowy do wanien stosowane w naszych produktach charakteryzują się prostym i szybkim montażem. Standardowo wyposażone są w komplet montażowy oraz specjalne rzepy, dzięki którym obudowa tworzy całość z produktem. Stosowany system mocowania obudów zapewnia błyskawiczny dostęp do przestrzeni pod wanną.Z powodu stosowania różnych rodzajów materiałów (kabiny - aluminium malowane proszkowo, brodziki, wanny - akryl) uzyskanie 100% zgodności kolorystycznej powierzchni wszystkich wyrobów nie jest możliwe. Dopuszcza się zatem niewielkie różnice odcieni między kabinami a wyrobami z akrylu. Z uwagi na ograniczenia wyświetlania kolorów na monitorach prezentowane na stronie kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych barw produktów, prosimy zatem o sprawdzenie kolorystyki z wzornikami kolorów profili aluminiowych oraz akrylu dostępnych u naszych partnerów handlowych.

W związku z faktem realizowania przez firmę SANPLAST aktywnej polityki ciągłego udoskonalania wytwarzanych produktów, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie charakterystyki technicznej, kolorystyki oraz cen wyrobów i elementów opisywanych na stronach, względnie do ich usunięcia z oferty, w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia oraz bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta.

Producent nie odpowiada za ewentualne błędy na stronach WWW.

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się