Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Dla dziennikarzy

Artykuły

Brodziki Space Mineral - delikatny design do...

Minimalizm to nurt w sztuce, który aktualnie robi furorę w wystroju i aranżacji wnętrz. Dążenie do czystych, prostych i przestrzennych pomieszczeń sprawia, że oferty produktowe firm są również dostosowane do wymagań rynkowych. Kolekcja brodzików Space Mineral idealnie wpisuje się w aktualne trendy, więc warto przyjrzeć się im bliżej. Wybierz brodzik,... czytaj więcej »

Wyjątkowi goście z wizytą w SANPLAST SA

Firma SANPLAST SA jako jeden z największych producentów kabin prysznicowych, wanien i brodzików w Polsce stale angażuje się w rozwój branży, ale także prowadzi liczne działania na rzecz środowiska lokalnego. Dlatego też na jej zaproszenie pod koniec sierpnia przyjechali do Wymysłowic wyjątkowi goście z powiatu Düren i gminy Kreuzau w Niemczech. czytaj więcej »

Kabiny serii Classic II – innowacyjność i wygoda...

Lubimy otaczać się pięknymi rzeczami. Szukamy rozwiązań, które są dla nas nie tylko ciekawe wzorniczo, ale także funkcjonalne i komfortowe. Z myślą o wymagających klientach powstała seria kabin Classic II marki SANPLAST. To czysta przyjemność dla każdego! czytaj więcej »

Drewno w łazience - poradnik dekoracyjny

Zastosowanie drewna w łazience pozwala uzyskać bardzo nowoczesną i modną aranżację. W powszechnej świadomości ciągle jednak nie jest ono najlepszym materiałem do wilgotnych pomieszczeń. Niesłusznie! Stosując nowoczesne impregnaty oraz wybierając spośród gatunków drewna o odpowiednich właściwościach, możemy zastosować je na podłodze, ścianach i blatach. czytaj więcej »

Seria Prestige – połączenie jakości i design

Funkcjonalna i elegancka łazienka sprawia, że każdy człowiek czuje się w niej dobrze. Komfort kąpieli musi być na najwyższym poziomie. Designerski prysznic pomoże rano szybko przygotować się do wyjścia z domu, a po całym dniu pełnym wyzwań, zaznasz błogiego odprężenia w wygodnej wannie. Sprawdź serię Prestige, której wygląd i jakość wykonania sprawia,... czytaj więcej »

Ekskluzywna seria Altus – wanny dla wymagających

Łazienka powinna być miejscem relaksu, w którym można odpocząć po ciężkim dniu i zapomnieć o wszelkich problemach. W małych pomieszczeniach wanny często zastępuje się kabinami prysznicowymi, ponieważ pozwalają uzyskać więcej przestrzeni. Jeśli jednak Twoja łazienka pozwala Ci na luksus posiadania wielkiej wanny, sprawdź ekskluzywną serię wanien Altus. czytaj więcej »

Materiały dla dziennikarzy

-> pobierz logo

 

Kontakt

reklama@sanplast.pl

tel. 52-3188500

faks 52-3188501

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się