Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Dla dziennikarzy

Artykuły

R-ewolucja w tworzeniu kabin prysznicowych od...

SANPLAST SA po raz kolejny kreuje trendy w urządzaniu łazienek. Proponuje stworzenie kabiny prysznicowej narożnej za pomocą połączenia trzech elementów. Wykonać kabinę może każdy we własnym domu bez konieczności tworzenia skomplikowanych rozwiązań. czytaj więcej »

Łazienka - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Według badań w aranżacji swojej łazienki stawiamy na prostotę i elegancję. Sama wanna czy prysznic, już nie tylko mają być funkcjonalne, ale także wpisywać się w najnowsze trendy projektowe, przy jednoczesnym zadbaniu o nasz codzienny komfort i wygodę. czytaj więcej »

Czysta przyjemność kąpieli z produktami SANPLAST...

Czyszczenie łazienki to zmora wielu osób. A gdyby tak, mieć w swojej łazience produkty, które pozwolą zapomnieć o plamach, zaciekach i zabrudzeniach? Utrzymanie w czystości wanien, umywalek, brodzików i kabin prysznicowych marki SANPLAST jest proste. W końcu to „czysta przyjemność”. czytaj więcej »

Jeden brodzik wiele możliwości – Space Mineral od...

Natura od wieków inspiruje projektantów. Jej siła i piękno to atuty, które sprawdzają się w tworzeniu przestrzeni do życia i otaczających nas przedmiotów. Coraz częściej zauważamy w naszym otoczeniu ciekawe struktury, kształty, faktury. Z tego co nas otacza można zrobić wyjątkowe rzeczy. Wie o tym SANPLAST SA, którego brodziki mineralne są wykonane z... czytaj więcej »

SANPLAST SA Radzi, Inspiruje, Aranżuje

Komfort i wygoda na co dzień – do tego dążymy wszyscy, ale tylko nieliczni wiedzą, jak przybliżyć się do ideału. Nieliczni, czyli Ci dla których równie ważne co walory estetyczne jest wysoka jakość wykonania i ciekawy design. Czy jest coś, co lepiej oddaje ducha zmian w naszym współczesnym rozumieniu luksusu? czytaj więcej »

Nowoczesne kabiny prysznicowe

Wiele osób wraz z nadchodzącą wiosną decyduje się na remont łazienki. Przyjemne temperatury oraz lepszy nastrój sprzyjają wybieraniu płytek ściennych, dodatków, a także większych elementów wyposażenia, takich jak wanna czy kabina prysznicowa. Zgadzamy się z tym, że wybór idealnej kabiny nie należy do najłatwiejszych decyzji, na co ma również wpływ... czytaj więcej »

Materiały dla dziennikarzy

-> pobierz logo

 

Kontakt

reklama@sanplast.pl

tel. 52-3188500

faks 52-3188501

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się