Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Dla dziennikarzy

Artykuły

Nowoczesne kabiny prysznicowe

Wiele osób wraz z nadchodzącą wiosną decyduje się na remont łazienki. Przyjemne temperatury oraz lepszy nastrój sprzyjają wybieraniu płytek ściennych, dodatków, a także większych elementów wyposażenia, takich jak wanna czy kabina prysznicowa. Zgadzamy się z tym, że wybór idealnej kabiny nie należy do najłatwiejszych decyzji, na co ma również wpływ... czytaj więcej »

Produkty SANPLAST SA w konkursie „Łazienka –...

Trwa walka o tytuł „Łazienka – Wybór Roku”. To jedyny na polskim rynku konkurs dedykowany produktom wyposażenia łazienek, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów branży z 16 kategorii. Nic więc dziwnego, że biorą w nim udział aż trzy produkty marki SANPLAST. czytaj więcej »

Wanna czy prysznic – co sprawdzi się w twojej...

Co jest lepsze, bardziej higieniczne, oszczędne – wanna czy prysznic? W nowoczesnych realiach mieszkaniowych jesteśmy zwykle zmuszeni do dokonania wyboru między jednym rozwiązaniem a drugim. Niewielkie łazienki w blokach nie pozwalają na montaż obu urządzeń sanitarnych jednocześnie, tymczasem każde z nich ma swoich zwolenników oraz posiada niewątpliwe... czytaj więcej »

Aranżacja małej łazienki z wanną i/lub prysznicem

Łazienki o małej powierzchni najczęściej możemy spotkać w blokach mieszkalnych. Mogłoby się wydawać, że niewielki metraż tego pomieszczenia jest zmorą właścicieli takich mieszkań, jednak dzięki umiejętnie przygotowanemu projektowi aranżacyjnemu, możemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń każdej łazienki, tak by była nie tylko funkcjonalna, ale też... czytaj więcej »

Brylant Polskiej Gospodarki 2017 dla firmy...

Instytutu Europejskiego Biznesu kolejny już raz opublikował listę firm, którym przyznał tytuł Brylantów Polskiej Gospodarki. Wśród wyróżnionych znalazła się także firma SANPLAST SA. To kolejne, tego typu wyróżnienie dla tej firmy. czytaj więcej »

Relaks = kąpiel w wannie marki SANPLAST

Wanna obecnie kojarzy nam się przede wszystkim z relaksem. I z takim założeniem do projektowania wanien podchodzą konstruktorzy marki SANPLAST – ma nam być maksymalnie przyjemnie. czytaj więcej »

Materiały dla dziennikarzy

-> pobierz logo

 

Kontakt

reklama@sanplast.pl

tel. 52-3188500

faks 52-3188501

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się