Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Dla dziennikarzy

Artykuły

Jak dobrać kształt wanny to rozmiaru łazienki?

Wiele osób nie wyobraża sobie domowej łazienki bez wanny. Długa gorąca kąpiel jest przyjemnością, której często trudno sobie odmówić. czytaj więcej »

Łazienka po swojemu, czyli brodzik cięty na...

A gdyby tak mieć możliwość kreowania przestrzeni wokół siebie? SANPLAST SA prezentuje nowoczesny i trwały brodzik prysznicowy, który można stworzyć według własnej wizji. Wszystko dzięki możliwości zindywidualizowania zamówienia. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom szerokiego grona konsumentów. czytaj więcej »

Kabiny czterościenne kompletne Sanplast – wybór...

W naszej ofercie dostępne są modele kabin czterościennych kompletnych w różnych wymiarach do wyboru. Wśród nich bez trudu znaleźć można idealną kabinę dla dużej i mniejszej łazienki. Oferujemy kabiny czterościenne kwadratowe, prostokątne i półokrągłe. Wszystkie cechują się szczelnością oraz wytrzymałością. Wybór modelu z tej kategorii gwarantuje... czytaj więcej »

Różne kształty przyjemności - wanny LUXO od...

Nie ma większej przyjemności niż gorąca kąpiel z pachnącą pianą po ciężkim dniu. Dlatego coraz częściej w naszych łazienkach niezależnie od rozmiaru powierzchni poza prysznicem, szukamy miejsca również na wannę. Z myślą o miłośnikach kąpieli powstały wanny LUXO marki Sanplast. czytaj więcej »

wanna z parawanem, drzwi przesuwane nawannowe

Łazienka przyjazna dziecku – o czym należy...

Łazienka może być dla małego dziecka pomieszczeniem obcym, niedostępnym i pełnym potencjalnych zagrożeń. Może też stanowić doskonałe miejsce do zabawy i nauki. By ułatwić maluchowi pierwsze samodzielne kroki oraz zapewnić mu bezpieczeństwo w łazience, warto dopasować pomieszczenie do potrzeb najmłodszego członka rodziny. O czym należy pamiętać? czytaj więcej »

Dlaczego warto zdecydować się na kabinę...

W naszych łazienkach, niezależnie od ich powierzchni, coraz częściej pojawiają się kabiny otwarte, czyli tzw. kabiny typu Walk-In. Czy jest to tylko aktualna moda, czy może funkcjonalne rozwiązanie, które zostanie z nami na lata? W niniejszym artykule wskażemy najważniejsze zalety tego typu kabiny i udowodnimy, że jest to recepta dla każdej łazienki. czytaj więcej »

Materiały dla dziennikarzy

-> pobierz logo

 

Kontakt

reklama@sanplast.pl

tel. 52-3188500

faks 52-3188501

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się