Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Aktualności

Produkty naszej marki w finale konkursu Dobry...

Brodzik Space mineral BTL-M/SPACE, parawan prysznicowy Altus PII/ALTIIa oraz wanna Free Line  WTL(P)/FREE – wszystkie nowoczesne propozycje, będące jednocześnie nowościami 2017 zostały zakwalifikowane do finału konkursu Dobry Wzór 2017 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie... czytaj więcej »

Cztery produkty naszej marki rekomendowane do...

Konkurs Dobry Wzór to niezależny monitoring wzorniczy rynku. Są do niego zapraszani zarówno producenci, dystrybutorzy, usługodawcy jak i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. czytaj więcej »

Nasz parawan prysznicowy z nagrodą Łazienka –...

Walk-In to konstrukcje, które doskonale pasują do niemalże każdego wnętrza łazienki. Są to doceniane rozwiązania prysznicowe nie tylko przez klientów ale i przez specjalistów z branży. Nasza nowa propozycja wśród kabin Walk-In – parawan prysznicowy serii Altus PT/ALTIIa został nagrodzony tytułem „Łazienka – Wybór Roku 2017”. czytaj więcej »

SANPLAST i HOESCH na Targach ISH 2017

Przed nami targi ISH, które odbywać się będą w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem. Firma SANPLAST oraz marka HOESCH, zaprezentują na nich sprawdzone rozwiązania kąpielowe, ale nie zabraknie także nowości. czytaj więcej »

Pełna paleta Czystej Przyjemności! Nowości na...

Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. U nas to także nowe produkty, które mamy nadzieję, spełnią oczekiwania naszych wspólnych klientów. Pracując nad naszymi produktami, stosujemy kreatywne rozwiązania, które w połączeniu z wysoką jakością wykonania zapewnią komfort użytkowania i przyjemność kąpieli. czytaj więcej »

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Rok 2016 dobiega końca – nadchodzi czas podsumowań, nowych postanowień i początków. Dlatego Święta i Nowy Rok to najlepsza okazja aby nie tylko składać sobie życzenia, ale również podziękowania. czytaj więcej »

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2017 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się