Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Aktualności

Free Zone w finale konkursu Dobry Wzór 2018

Niezmiernie miło nam poinformować, że kabina Free Zone została zakwalifikowana do finału 25 jubileuszowej edycji konkursu Dobry Wzór 2018 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego! czytaj więcej »

Produkty Sanplast rekomendowane do konkursu Dobry...

Niezmiernie miło nam poinformować, że cztery produkty naszej marki zostały rekomendowane do 25 jubileuszowej edycji konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego: czytaj więcej »

Daj się zainspirować!

Nasze portfolio produktowe to dziesiątki kabin prysznicowych, brodzików, wanien i akcesoriów. Łącznie jest to nieskończona ilość propozycji do każdego domu. Jeśli zatem szukasz pomysłu na ciekawą, modną i praktyczną aranżację swojej łazienki – nasi eksperci doradzą Tobie i z powodzeniem pomogą przenieść swoje doświadczenie do Twojej łazienki na wiele... czytaj więcej »

Kabina i wanna w łazience – oczywiście!

Każdy marzy o kąpieli w pięknym wnętrzu. Odpoczynek w dobrze zaprojektowanej łazience jest jeszcze bardziej przyjemny. Zachęcamy do aranżacji wnętrz z wykorzystaniem naszych produktów. czytaj więcej »

Dołącz do nas! Szukamy Konstruktora!

Jeśli masz doświadczenie w pracy Konstruktora i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu – teraz masz taką możliwość! czytaj więcej »

Cennik 2018

Rok 2018 to rok naszego wyjątkowego jubileuszu - 35-lecia istnienia firmy Sanplast. W związku z tak ważnym wydarzeniem na kartach naszej historii, chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za wieloletnie zaufanie, jakim obdarzyliście nas i nasze produkty. czytaj więcej »

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się