Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Aktualności

Kabina i wanna w łazience – oczywiście!

Każdy marzy o kąpieli w pięknym wnętrzu. Odpoczynek w dobrze zaprojektowanej łazience jest jeszcze bardziej przyjemny. Zachęcamy do aranżacji wnętrz z wykorzystaniem naszych produktów. czytaj więcej »

Dołącz do nas! Szukamy Konstruktora!

Jeśli masz doświadczenie w pracy Konstruktora i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu – teraz masz taką możliwość! czytaj więcej »

Cennik 2018

Rok 2018 to rok naszego wyjątkowego jubileuszu - 35-lecia istnienia firmy Sanplast. W związku z tak ważnym wydarzeniem na kartach naszej historii, chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za wieloletnie zaufanie, jakim obdarzyliście nas i nasze produkty. czytaj więcej »

Produkty naszej marki w finale konkursu Dobry...

Brodzik trapezowy serii Space Mineral - BTL-M/SPACE, parawan prysznicowy Altus - PII/ALTIIa oraz trapezowa wanna Free Line - WTL(P)/FREE są finalistami konkursu Dobry Wzór 2017. Produkty zostały pozytywnie ocenione przez jury konkursu. Zostały wyróżnione m.in. za wysoką jakość wykonania oraz materiałów, walory użytkowe oraz nienaganną... czytaj więcej »

Wyjątkowy Gość w progach firmy SANPLAST S.A.

W ostatnim tygodniu w naszej firmie gościł Jego Ekscelencja Margulan Baimukhan Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Kazachstanu w Polsce. czytaj więcej »

Cztery produkty naszej marki rekomendowane do...

Konkurs Dobry Wzór to niezależny monitoring wzorniczy rynku. Są do niego zapraszani zarówno producenci, dystrybutorzy, usługodawcy jak i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. czytaj więcej »

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się