Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

SANPLAST i HOESCH na Targach ISH 2017

Przed nami targi ISH, które odbywać się będą w dniach 14-18 marca we Frankfurcie nad Menem. Firma SANPLAST oraz marka HOESCH, zaprezentują na nich sprawdzone rozwiązania kąpielowe, ale nie zabraknie także nowości.

O tym jak ważnym wydarzeniem dla branży są Targi ISH potwierdzają liczby: ok. 2400 wystawców z ponad 50 krajów, ponad 250.000 m² powierzchni wystawienniczej. Mottem tegorocznej edycji jest "Woda. Energia. Życie."  Targi tradycyjne podzielone będą na tematyczne sekcje. Sekcja ISH Water skupi się na zrównoważonym podejściu do łazienki i jej innowacyjnym designie, a w 2017 roku odbędzie się pod hasłem "Bathroom for People". Szczególny nacisk położono na takie aspekty jak: projektowanie, zdrowie, dobre samopoczucie i komfort, a także ochrona zasobów i higieny wody pitnej. Dlatego też jednym z wystawców będzie firma SANPLAST S.A

”Tegoroczne Targi ISH są wyjątkową okazją do spotkania się z naszymi Partnerami Handlowymi, obecnymi jak i przyszłymi Klientami. Jak wiemy z doświadczeń lat poprzednich jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich sprawdzonych, jak i nowych produktów, szerokiemu gronu odbiorców, a także nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Zwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi produktami, ciekawymi rozwiązaniami, podziwiając przy tym niesztampowy design produktów. Zapraszamy na stoisko E.98 w hali 3.1.”- podkreśla Małgorzata Hulisz – specjalista ds. marketingu firmy SANPLAST SA.
Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji
© 2018 Sanplast
Logowanie

Formularz logowania

Podaj swój login i hasło aby się zalogować:
Zaloguj się