Sanplast.pl

(0) Produkty w schowku
suma:  000 PLN
Posiadasz w schowku: Zamknij
suma:  000 PLN wyślij listę na e-mail

Oferty pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia i kooperacji z zagranicą

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja zapotrzebowań materiałowych,
  • tłumaczenia dokumentów handlowych i ofert,
  • analiza rynku i dbałość o utrzymanie konkurencyjności cenowej,
  • nadzór nad realizacją zamówień,
  • kooperacja z firmami powiązanymi w zakresie realizacji dostaw oraz nowych wdrożeń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • minimum roczne doświadczenia zawodowego,
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, terminowość,
  • umiejętność zarządzania priorytetami,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Oferty proszę kierować na kadry@sanplast.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Elektryk

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • bieżący nadzór nad instalacjami produkcyjnymi,
  • analiza problemów awarii maszyn i wskazywanie rozwiązań,
  • utrzymanie ruchu maszyn,
  • przeglądy prewencyjne.

Automatyk

WYMAGANIA:

  • doświadczenie  w pracy na stanowisku automatyka lub podobnym - 2 lata,
  • umiejętność programowania sterowników PLC,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • przeglądy prewencyjne,
  • tworzenie i modyfikacja istniejących aplikacji.

Gdzie kupić ?

Promocje

na tej liście nie ma żadnej pozycji